FAQ – nejčastější dotazy

1. Zajišťujete také dopravu zboží?

Zboží doručujeme vlastní dopravou nebo jej dopravují naši smluvní partneři – PPL, DB Schenker, DHL a soukromí dopravci. Osobní odběr zboží nebo vyzvednutí vlastním dopravcem nabízíme v obou našich provozovnách (ve Valašském Meziříčí a ve Velké Bystřici u Olomouce).

 


 

2. Proč obchodujete s použitými obalovými materiály?

Nabízíme zákazníkům levnější a ekologičtější alternativu pro balení zboží. Použité obaly splní stejnou službu jako nové, ovšem díky opakovanému použití obalů podporujeme ekologické obalové hospodářství a minimalizujeme zátěž pro naši planetu. V porovnání s nákupem nových obalů šetří naši zákazníci i nemalé finanční prostředky.

Například před 3 lety jsme si spočítali, že jen díky použitým big bagům naši zákazníci ušetřili na obalových materiálech přes 30 milionů korun. A to už je pořádný argument pro to, abyste dali použitým obalům šanci.

 


 

3. Jak kontrolujete kvalitu použitých obalových materiálů?

Abychom zajistili jen tu nejlepší kvalitu obalů, kterou bychom jako zákazníci sami požadovali, každý kus krabice, vaku big bag i každou paletu ručně zkontrolujeme, vše roztřídíme podle rozměrů a připravíme k odeslání. Našim zákazníkům nabízíme pouze nepoškozené a stoprocentně funkční obaly připravené k dalšímu použití. Díky důkladné kontrole a kompletaci obalů podle rozměrů šetříme našim zákazníkům čas při balení a následné expedici jejich produktů.

 


 

4. Jak probíhá výkup použitých obalových materiálů?

Máte přebytečné krabice, vaky big bag a palety ve větším množství, které jsou vhodné pro další použití? Rádi byste za ně získali více než za výkup odpadu a jako bonus dobrý pocit, že se chováte ekologicky? Nejdřív budeme potřebovat nějaké informace o obalech, které nabízíte. Vyplňte formulář na stránce Výkup a brzy se vám ozveme. Rádi Vaši nabídku zvážíme. Děkujeme, že nám pomáháte posílat použitelné obaly znovu do oběhu.

Výkup